Zwierzęta są dla nas jak rodzina

Zwierzęta to nasza największa miłość. Zdajemy sobie sprawę, że osoby będące w ich posiadaniu także myślą podobnie. Dla wielu zwierzęta są częścią rodziny, bez których dom byłby zupełnie niekompletny. I nieważne, czy mamy lat pięć, czy pięćdziesiąt pięć – rozczulają nas jak nikt inny (może czasem z wyjątkiem dzieci).
Nasza przychodnia weterynaryjna jest miejscem ciepłym i bezpiecznym. Chcemy, by zwierzęta i ich właściciele czuli się tam swobodnie i komfortowo.Przychodnia weterynaryjna to miejsce, gdzie pomocy mogą szukać nasi domowi milusińscy. Przestrzegamy zasad BHP, jesteśmy szybko rozwijającą się działalnością. Mamy też konkurencyjne ceny. Zdrowie i komfort zwierząt są dla nas najważniejsze. Zawsze stawimy je na pierwszym miejscu.

Miłość do zwierząt

przychodnia Zalesie
Weterynarz w przychodni powinien charakteryzować się posiadaną pasją i miłością do zwierząt, a także być sumienny i odpowiedzialny. Pracownicy pracujący w naszej przychodni weterynaryjnej właśnie tacy są. Zawsze uśmiechnięci i skorzy do pomocy małym futrzakom. Posiadają doświadczenie i wiedzę, którą pragną się dzielić z innymi. Nasz zespół to ludzie, którzy sami posiadają zwierzęta. Ich wiedza jest, więc nie tylko książkowa, ale i praktyczna. Pozwala to na lepsze zrozumienie problemów, z którymi przychodzą właściciele zwierząt. Nasi weterynarze, co ważne, ciągle się dokształcają. Jeżdżą na różnego rodzaju konferencje, czy szkolenia, by być coraz to lepszymi i bardziej profesjonalnymi. Praca weterynarza jest na tyle trudna, że takie dokształcanie się to podstawa. Zwierzę nie powie nam, co je boli, czy co jest nie tak, dlatego takie działania pozwalają na jeszcze bardziej dokładną pomoc medyczną.

Pomoc dla wszystkich zwierząt

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko psami, kotami, rybkami czy chomikami, czyli jednymi z najpopularniejszych zwierzątek domowych. Potrafią pomóc też tym mniej znanym np. papugom, szynszylom, wężom czy królikom, bo przecież każde z nich narażone jest na choroby i dolegliwości, i potrzebuje pomocy.
Zwierzę musi czuć się przy nas, w klinice komfortowo, a zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo taka wizyta jest dla nich stresująca. Opiekujemy się zwierzętami jednorazowo, na przykład w formie konsultacji, ale również długoterminowo, jeśli choroba jest bardziej skomplikowana. Każda wizyta jest traktowana bardzo indywidualnie. Uznajemy, że każde zwierzę to wyjątkowa jednostka, która potrzebuje fachowej pomocy, ale i spersonalizowanego podejścia.  Nasz weterynarz w przychodni Zalesie  zapewni Tobie i Twoim zwierzakom wszystko, czego potrzebujecie.

Dodaj komentarz