Kompleksowa wulkanizacja taśm przenośnikowych

Serwis www.wulkanizacja-tasm.pl to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji w branży, świadczące usługi dedykowane klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom w dwóch lokalizacjach – w zakładzie głównym mieszczącym się w Karwianach oraz filii w Przeworsku. Obsługujemy klientów z takich branż, jak rolnictwo, przemysł drzewny, spożywczy, huty stali, szkła i metali, sortownie odpadów, zakłady papiernicze, firmy drogowe, elektrownie i elektrociepłownie (koksownie), zakłady wapiennicze i cementownie, kopalnie, czy zakłady produkcyjne.

Oferta dla klientów z całego kraju

Poprzez nasz serwis internetowy obsługujemy także klientów z sąsiednich województw i pozostałej części kraju.
Jednym z atutów wyróżniających nasz serwis jest to, że w obu lokalizacjach klienci mogą zlecać klejenie taśm przenośnikowych przez całodobowo siedem dni w tygodniu. W sytuacjach kryzysowych docieramy do naszych klientów dosłownie wszędzie i o każdej porze. Całodobowy kontakt z naszymi specjalistami zapewnia sprawną komunikację oraz błyskawiczną naprawę, co z kolei przekłada się na krótsze czasy przestojów maszyn i znaczne oszczędności naszych klientów.

Zapraszamy na naszą stronę: wulkanizacja-tasm.pl

Inne usługi w naszej ofercie

Wulkanizacja taśm prznośnikowych nie jest jednak naszą jedyną specjalizacją. Oferujemy naszym klientom także usługi łączenia i progowania taśm przenośnikowych.
Nasi technicy przed realizacją zlecenia zawsze lokalizują przyczynę awarii, np. czy usterka jest spowodowana zużyciem powierzchni, a następnie dokonują niezbędnych napraw. Stosujemy trzy metody klejenia taśm, tj. na gorąco, na zimno oraz klejenie mechaniczne. Metoda klejenia na gorąco, najbardziej trwała, jest stosowana przy taśmach poniżej 1000 mm.wulkanizacja taśm przenośnikowych

Wulkanizacja na zimno, polegająca na wykorzystaniu profesjonalnych klejów i preparatów, jest stosowana przy taśmach powyżej 1000 mm, także trudno zlokalizowanych. Ostatni rodzaj łączenia – łączenie mechaniczne to najczęściej tymczasowe rozwiązania stosowane przez nas w nagłych sytuacjach, wykonywane podczas pełnej procedury wulkanizacji.
Ponadto, świadczymy usługi oklejania bębnów napędowych okładzinami antypoślizgowymi, zarówno ceramicznymi, jak i gumowymi.
Obwody zamknięte wykonujemy w naszym zakładzie, a następnie montaż i klejenie taśm odbywa się w zakładzie klienta. Obsługujemy przenośniki, kruszarki i maszyny przesiewacze.
Zajmujemy się także sprzedażą wszelkiego rodzaju taśm. Naszym klientom oferujemy taśmy zwykłe, olejoodporne, progowe, trudnościeralne, temperaturoodporne, taśmy z linkami stalowymi, taśmy z zabierakami, oburtowania, wykładziny gumowe, skrobaki, a także taśmy używane.

Dodaj komentarz