Działalność flebologa Bartłomieja Juzy

Bartłomiej Juza to lekarz flebologii. Od 2010 roku zajmuję się leczeniem schorzeń układu naczyniowego. Szczególnie zależy mu, aby stosować małoinwazyjne leczenie chorób żylnych. Po siedmiu latach doktor zaczął się zajmować również medycyną estetyczną i regeneracyjną. Doktor wykonuje nowoczesne i innowacyjne zabiegi leczenia przewlekłego obrzęku tłuszczowego. Lekarz Bartłomiej Juza wykonuje także modelowanie ciała, w oparciu o lipofeeling i rzeźbienie 3D.

Flebolog Bartłomiej Juza

Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza

Lekarzowi Bartłomiejowi Juzie bardzo zależy, aby łączyć najnowszą technologię, rozwiązania i innowacje z dużym doświadczeniem w leczeniu ciężkich schorzeń. Jest on pierwszym lekarzem w Małopolsce, który użył kleju VenaSeal w zabiegu usuwania żylaków. Teraz jest to metoda, która jest najbardziej skuteczna, małoinwazyjna i w całości jest bezbolesnym sposobem leczenia żylaków w kończynach dolnych. Preparatu tego zaczęto później stosować w leczeniu przetok tętniczo-żylnych i w terapii malformacji innych, pozostałych części ciała, w tym dłoni. Na stronie doktora, możemy poczytać, że tematem pracy badawczej oraz publikacji lekarza Bartłomieja Juzy jest leczenie bardzo, niezwykle trudnych przypadków, które do tej pory były nie leczone w Polsce w taki sposób.

Leczenie obrzęku limfatycznego przez Bartłomieja Juzę

Pierwszy w Polsce, a także jeden z pierwszych na świecie innowacyjny, nowoczesny zabieg leczenia obrzęku limfatycznego systemem Vaser3D wykonał właśnie doktor Bartłomiej Juza. Polega on na przeszczepach autologicznych komórek macierzystych, które wykorzystuje się w leczenia najcięższych i najtrudniejszych przypadków, które dotyczą trudno gojących się ran, a także w celu regeneracji i przebudowy skóry całego ciała.

Bartłomiej Juza

Nieustanna praca i rozwój doktora Juzy

Teraz, wraz z firmą Key-Med lekarz Bartłomiej Juza opracowuje biologiczne opatrunki wykonane z fibryny oraz komórek macierzystych, które są przełomem i innowacją w świecie medycyny. Produkuje je samodzielnie z użyciem krwi pacjenta. Jest to wielka nadzieja dla wielu pacjentów, którzy są w ciężkim stanie, bowiem to właśnie rozwiązanie może prowadzić do całkowitego wyzdrowienia chorego. Więcej o tym wspaniałym nowoczesnym rozwiązaniu możesz przeczytać tutaj na stronie internetowej doktora doktorjuza.pl.

Międzynarodowa współpraca

Doktor Bartłomiej Juza zdobywał wiedzę medyczną na całym świecie, wśród międzynarodowych sław w profesji flebologii na przykład u Attiliego Cavezziego, który jest prezesem międzynarodowej unii flebologicznej. Jest to jeden z twórców nowoczesnych małoinwazyjnych metod leczenia żylaków. Założył on europejskie centrum leczenia schorzeń żył – VENALINFA, której siedziba mieści się w San Benedetto del Tronto. Lekarz Juza pobierał nauki także u znanego Ahmeda Elsaftawy. Jest to wybitny, uznany chirurg, który posiada specjalizację w zakresie chirurgii regeneracyjnej i estetycznej. Teraz współpracuje on wspólnie z włoską kliniką Istituto Flebologico Italiano oraz Royal Medical Center w Doha w Qatarze.

Dodaj komentarz