Stanowiska fish spa – lecznicza nowość dostępna w Polsce

stanowisko fish spa

Branża lecznicza w Polsce może przeżyć niemały wstrząs. Dlaczego? Otóż coraz popularniejsze są weń tak zwane garra rufa, czyli rybki, dzięki którym można dokonać wielu leczniczych zabiegów, wpływających przede wszystkim na regenerację naskórka, ale nie tylko. Co ciekawe, takie rybne spa w krajach zachodnich są już bardzo rozwinięte, ponieważ ludzie doskonale zdają sobie sprawę z wielu możliwości, jakie one przed nimi stawiają.

Dlaczego warto korzystać z stanowisk fish spa?

Dlaczego jednak stanowiska fish spa są tak bardzo atrakcyjne? Wyobraźmy sobie, że otrzymujemy zabieg niezwykle egzotyczny i to naprawdę małym kosztem. Piętnaście minut za dwadzieścia złotych? Toż to za darmo, ale to nie koniec. Rybki garra rufa to przecież nowa jakość także dla biznesu. Każdy ośrodek spa, który z nich skorzysta, zwiększy dochodowość swojego biznesu. Tu znowu należy się odnieść do krajów zachodnich, które na takich rozwiązaniach naprawdę bardzo zyskały.

Oczywiście opłaca się korzystać z rybek garra rufa, ale tylko wówczas, kiedy będą one właściwie odhodowane. Właściwie, czyli dobrze karmione, aby być należycie wzmocnionymi.

Dodaj komentarz