Jak dobrać biżuterię do naszego znaku zodiaku? 1

Wybierając biżuterię można zaakcentować swój charakter i osobowość, choć wiele osób twierdzi, że właściwie dobrane ozdoby mogą również wpłynąć pozytywnie na nasze samopoczucie, dodając energii do podejmowania kolejnych wyzwań. Tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę w świecie astrologii podpowiadamy, jak dobrać biżuterię do naszego znaku zodiaku.

Wodnik

Wodniki to osoby niezależne, lubiące odkrywać tajemnice, które można odnaleźć w kolczykach. Na stronie z ofertą na kolczyki złote sople zobaczyć możesz idealne dla nich rozwiązanie – połączenie złota z niebieskim kamieniem, który nie tylko wygląda niezwykle estetycznie, ale również kryje w sobie nutkę tajemnicy.

Ryby

Jeśli jesteś zodiakalną rybą, najprawdopodobniej masz duszę romantyka. Jej odzwierciedlenie znajdziesz w subtelnej biżuterii w postaci delikatnych naszyjników i pierścionków ozdobionych ametystem.

Baran

Zodiakalne barany to osoby posiadające własny styl i silną osobowość. W tym przypadku doskonale sprawdzi się rzucająca się w oczy biżuteria, np. złote pierścienie i naszyjniki z charakterystycznymi zawieszkami.

Byk

Byki to z reguły osoby z racjonalnym podejściem do rzeczywistości, stawiające na minimalizm w najlepszej formie. Przejawem takich gustów będą np. pierścionki z subtelną ozdobą i srebrny łańcuszek bez zawieszki.

Kolczyki złote - Jubiler Łodzińscy

Bliźnięta

Jeśli jesteś spod znaku bliźniąt, postaw na kamienie szlachetne w biżuterii. Oddadzą one Twój wyjątkowy styl i osobowość, podkreślając towarzyski charakter i otwartość na nowe doświadczenia.

Rak

Osoby spod znaku raka są nieśmiałe, choć Ci, którym uda się zdobyć ich zaufanie, zyskują oddanego przyjaciela do końca życia. Powinny one stawiać na biały odcień biżuterii, a więc srebrne kolczyki, pierścionki i naszyjniki ozdobione perłami.

Lew

Zodiakalne lwy rozpiera energia i ochota na poznawanie świata. Często wybierają one rzucającą się w oczy biżuterię. Doskonale sprawdzą się tutaj charakterystyczne kolczyki i wisiorki w nieszablonowych kształtach.

Panna

Panny to z kolei osoby bardzo praktyczne. I to właśnie taka powinna być noszona przez nie biżuteria. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj precyzja wykonania. Najczęściej panny sięgają po złote bransoletki i naszyjniki z ciekawymi zawieszkami.

Waga

Zodiakalne wagi to osoby, które cechuje spokój i opanowanie w każdej sytuacji. Dla nich najlepsze będą srebrne ozdoby oraz nietypowe zawieszki, umieszczane również na bransoletkach.

Skorpion

Skorpiony są odważne i stanowcze. Nie boją się wyzwań, choć kryją w sobie również nutkę tajemnicy. Warto podkreślić te wyjątkowe cechy, wybierając przyciągające wzrok naszyjniki i stylowe złote kolczyki z charakterem.

Strzelec

Jeśli jesteś zodiakalnym strzelcem, z pewnością otacza Cię całe grono oddanych znajomych. Tutaj doskonale sprawdzą się subtelne pierścionki i drobne łańcuszki ze złota, które nie przytłoczą Twojej osobowości.

Koziorożec

Koziorożce to praktyczni indywidualiści. W swojej biżuterii powinni więc szukać minimalizmu oraz prostych, a zarazem eleganckich kształtów, które najlepiej oddadzą ich charakter.

1 thoughts on “Jak dobrać biżuterię do naszego znaku zodiaku?

  1. Michał sty 31,2024 09:54

    Moja dziewczyna interesuje się astrologią i pewnie byłaby zadowolona, gdybym na nadchodzące walentynki sprawił jej biżuterię z kamieniem, który jest dedykowany jej znakowi zodiaku… Jest strzelcem, także chyba rozważę kupienie jakiegoś złotego łańcuszka. Całkiem sporo widziałem tutaj https://lodzinscy.eu/347-walentynki i muszę przyznać, że wpadły mi w oko.

Dodaj komentarz