Dermapen – przełom w medycynie estetycznej

Każda kobieta chce czuć się pięknie i dobrze w swojej skórze, jednak jak to osiągnąć skoro mamy niedoskonałości w postaci rozstępów i cellulitu? Z pomocą przychodzi dermapen, który jest alternatywą dla klasycznej mezoterapii, a nawet lasera frakcyjnego.

Kobieta w trakcie zabiegu dermapen w salonie Strefa Urody w Józefowie

Czym jest dermapen?

Urządzenia nakłuwa skórę przy pomocy igieł, które wpuszczają substancje czynne używane do zabiegu zwalczającego cellulit, rozstępy, drobne płytkie zmarszczki, blizny potrądzikowe, odmładzanie dłoni, naprawia zwiotczałą skórę, wspomaga terapię wypadaniu włosów, poprawia gęstość i elastyczność skóry.

Dermapen – cennik

Cennik zabiegów dermapen różni się w zależności od miasta oraz części ciała poddawanej zabiegowi. W salonie Strefa Urody, który znajduje się w Józefowie na ulicy Sikorskiego 9, zabieg dermapen na twarz kosztuje 300-400 zł, a twarz + szyja to koszt 350-450 zł. Na zabieg w Strefie Urody można umówić się osobiście lub telefonicznie pod numerem 22 789 10 33.

Medcynyna estetyczna na ratunek

Dzięki nowoczesnym technologiom medycyny estetycznej jesteśmy w stanie naprawić w sobie każdą możliwą niedoskonałość. Powiększenie biustu, korekta nosa, uwydatnienie kości policzkowych, powiększenie ust, korekta zmarszczek i wiele wiele innych problemów które nas denerwują lub przez które ciężko spoglądać nam w lustro.

Kobieta po zabiegu dermapen w salonie Strefa Urody w Józefowie

Wybór odpowiedniej kliniki

Ofert w kwestii poprawy wyglądu skóry oraz wyglądu twarzy jest wiele. Musimy przede wszystkim pamiętać o tym aby wybrać dobrą klinikę która, posiada pozytywne opinie od osób które korzystały z ofert danego salonu. Wybierając salon, który nie jest sprawdzony, posiada złe opinie oraz nie ma wykwalifikowanego personelu możemy zrobić sobie więcej krzywdy która niesie za sobą konsekwencje w postaci pogorszenia skóry, zniekształcenia twarzy oraz pogorszeniu stanu zdrowia naszego organizmu, dlatego ważne jest dobre sprawdzenie kliniki.

Nie warto oszczędzać na zdrowiu

Wybierając się na takie zabiegi musimy liczyć się również z kosztami, ponieważ zazwyczaj jedna sesja nie wystarczy a będziemy musiały powtórzyć ją kilka razy. Ale nie powinnyśmy się tym przejmować ponieważ zbierając gotówkę na tego typu upiększenia pragniemy wyglądać pięknie i młodo, a mając upragnioną cerę i wygląd jesteśmy szczęśliwe z wydzielamy wtedy endorfiny szczęścia które powodują lepsze samopoczucie, a przecież na zdrowiu nie można oszczędzać i wie o tym każdy z nas, dlatego korzystajmy z takich zabiegów z umiarem u dobrego specjalisty.

Dodaj komentarz