Zabieg GeneO+ dla każdego

Kondycja naszej skóry ma olbrzymi wpływ na nasz ogólny wygląd. Od tego w jakim stanie znajduje się nasza cera zależy to, jak młodo i zdrowo wyglądamy na co dzień. Dlatego też nie należy się dziwić, że tak wiele osób inwestuje duże kwoty ze swoich ciężko zarobionych pieniędzy na zabiegi, zapewniające regenerację skóry i tym samym, obiecujące poprawę jej wyglądu.

Uniwersalny zabieg

Nie zawsze jednak zabiegi te są przystosowane do rodzaju cery, który posiadamy. Oprócz tego często też okazują się być one całkiem nieskuteczne i kończą się rozczarowaniem i niezadowoleniem. Niekiedy jednak można znaleźć zabieg, w którego skuteczność nie można wątpić. Zabiegiem takim jest niewątpliwie zabieg GeneO+. dotlenienie i regeneracja skóry

Na czym polega sekret zabiegu GeneO+?

Otóż jest to zabieg, który opiera się na głębokim złuszczaniu skóry przy pomocy użycia bąbelków powietrza, jakie jest dodatkowo wzbogacane poprzez dwutlenek węgla. Zasada działania zabiegu GeneO+ opiera się na doskonale poznanym fenomenie naukowymjakim jest efekt Bohra. Działanie dwutlenku węgla na powierzchni skóry wymusza przemieszczanie tlenu, co ma automatyczny wpływ na zwiększenie przepływ krwi przez tkankę skórną. Im szybszym przepływ krwi, tym bardziej pobudzone zostają poszczególne warstwy skóry. Lepsze ukrwienie umożliwia znaczne przyspieszenie procesów regeneracyjnych oraz usprawnia wymianę starych komórek skórnych na nowe. Prowadzi to do dużego złuszczania się starego naskórka, co oczywiście umożliwia odsłonięcie nowszych i bardziej atrakcyjnych warstw komórek skórnych. Oprócz tego pozbycie się starego naskórka sprawia, że skóra szybciej wchłania nowe składniki odżywcze. Złuszczanie to zatem dobry pierwszy krok ku dalszym zabiegom mającym na celu pielęgnację i odżywienie skóry.

Efekty gwarantowane

Zabieg GeneO+ jest dobry na każdy rodzaj cery. Opiera się bowiem na wykorzystanie zjawisk, które zachodzą w tkankach każdego człowieka. Efektem zabiegu GeneO+ jest dobre dotlenienie i regeneracja skóry, oraz złuszczenie naskórka. Jest to zatem zabieg, który łączy w sobie efekty trzech różnych zabiegów. A wszystko to jest możliwe do uzyskania w jednej, bardzo przystępnej cenie! Wystarczy zatem umówić się na wizytę i po zaledwie 30 minutach przeprowadzania zabiegu, każdy będzie mógł zauważyć jego efekty. Skóra będzie gładsza i bardziej sprężysta oraz widocznie oczyszczona. Efekty te będą też utrzymywały się przez dłuższy czas. Zatem zabieg GeneO+ to gwarancja skuteczności! Każdy powinien spróbować tego zabiegu na swojej własnej skórze!

Dodaj komentarz