VaserLipo + Body Jet + Renuvion – sposób na pięknie wymodelowanie ciało

Liporzeźbienie wprowadziło nową jakość do procesu kształtowania sylwetki, wywołując przełom w rozwoju medycyny estetycznej. Nowoczesne technologie, jakie zostały wykorzystane w urządzeniu Vaser Lipo, pozwalają na zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej, nagromadzonej w poszczególnych partiach ciała, ale również i na modelowanie sylwetki. Polega ono na uzyskaniu charakterystycznych wgłębień i bruzd, które kojarzone są z regularnymi treningami i rygorystyczną dietą. Urządzenie Vaser Lipo pozwala np. uzyskać „sześciopak” na brzuchu, będący marzeniem znacznej części społeczeństwa, a przede wszystkim młodych mężczyzn. Przełom przyniosło również połączenie trzech metod: Vaser Lipo, Body Jet oraz Renuvion. Dzięki temu osiągnięcie wymodelowanej sylwetki jest łatwe, bezpieczne i pozbawione konieczności długotrwałych wyrzeczeń.

Odsysanie tłuszczu - liposukcja Body Jet

Body Jet + Vaser Lipo + Renouvion – innowacyjna metoda rzeźbienia sylwetki

Metoda liporzeźbienia, która łączy w sobie korzyści płynące z Laser Vipo, Body Jet i Renuvion to innowacyjny sposób modelowania sylwetki, uzyskania płaskiego brzucha czy też zarysowanych mięśni i powiększonych bicepsów. To jednak nie wszystkie możliwości, związane z połączeniem tych wyjątkowych technologii. W artykule https://genesisclinic.com.pl/blog/liporzezbienie-vaserlipo-body-jet-renuvion, na blogu Genesis Clinic, która specjalizuje się w liposukcji Body Jet w Krakowie można przeczytać, że zabiegi te, pozwalają również na podkreślenie piersi, redukując skórę, która znajduje się na bokach klatki piersiowej. Tłuszcz, odsysany w trakcie liposukcji Body Jet, jest wykorzystany na ogół jako wypełnienie innych fragmentów ciała, jak np. pośladki.

Rzeźbienie pośladków

Powiększenie pośladków przy pomocy implantów coraz częściej zastępowane bywa lipomodelingiem, tzn. zmianą rozmiaru przy wykorzystaniu własnego tłuszczu, którego nadmiar pobierany jest z innych części ciała. Metoda ta jest mniej inwazyjna, a do organizmu nie zostaje wszczepione żadne ciało obce. Dzięki temu zabieg Vaser Lipo przynosi naturalne efekty, a ponadto jest bezpieczny dla pacjenta. W połączeniu z Body Jet Kraków, możliwe jest nie tylko powiększenie, ale również uwypuklenie pośladków oraz zniwelowanie wiotkości skóry przez jej odpowiednie napięcie metodą Renuvion.

Modelowanie sylwetki w Genesis Clinic w Krakowie

Liposukcja wraz z powiększeniem piersi – zabieg Body Jet Kraków

Lipomodeling piersi przy pomocy metody Vaser Lipo, pozwala na powiększenie biustu przy pomocy tłuszczu odessanego z miejsc, w których zgromadzony został jego nadmiar. Tego rodzaju zabiegom najczęściej poddają się kobiety, które nie chcą wszczepiać do organizmu sztucznych implantów. Zastosowanie własnego tłuszczu jest w pełni bezpieczne. Metoda ta jest mało inwazyjna, a rekonwalescencja po zabiegu znacznie krótsza.

Vaser Lipo pozwala nie tylko uwypuklić pewne elementy ciała, ale przy okazji zlikwidować również zbędną tkankę tłuszczową. Dzięki temu można jednocześnie powiększyć biust i wyrzeźbić talię, wykorzystując przy tym bezpieczny, bo naturalny wypełniacz. W trakcie zabiegu ciało zostaje poddane oddziaływaniu ultradźwięków, wpływających na naturalny wygląd skóry i potęgujących ostateczne efekty. Metoda ta zyskuje coraz większe grono zwolenników i zadowolonych pacjentów, którzy zdecydowali się wykorzystać najnowocześniejsze osiągnięcia medycyny estetycznej w walce o realizację marzeń, związanych ze smukłą, wyrzeźbioną sylwetką.

Dodaj komentarz