Nienaganna figura bez wielogodzinnych ćwiczeń? 1

bikini-model-shoot-976356-m

 

Marzysz o smukłej sylwetce

Dla wielu z nas idealna smukła sylwetka jest niedoścignionym marzeniem, w jaki sposób ją osiągnąć, czy istnieją sposoby na wyrzeźbione ciało bez konieczności trzymania rygorystycznej diety i wielu godzin spędzonych na siłowni?
Platforma wibracyjna Schumanna to rozwiązanie dla każdej osoby zainteresowanej doskonałymi możliwościami, jakie podsuwa nam rynek. Platforma wibracyjna została skonstruowana zgodnie z naturalnym skrętnym wzorcem drgań, które wpływają na rozbijanie tkanki tłuszczowej, eliminowanie szpecącego ciało cellulitu. Bio masaż na platformie wibracyjnej w Krakowie wpływa na kształtowanie się sylwetki, bez konieczności wielu godzin spędzanych na ćwiczeniach.

pink-fitness-center-812863-m

 

Efekty o jakich marzysz dzięki platformie Schumanna

Eliminowane zostaje obciążenie kręgosłupa, który wręcz przeciwnie dzięki drganiom zostaje delikatnie nastawiony, pobudzony i odprężony. Mięśnie napinane dzięki drganiu platformy doskonale pracują, pozwalając w 20 minut osiągać efekty kilkugodzinnych ćwiczeń.
Dodatkowo systematyczne korzystanie z platformy wpływa na kondycję całego ciała, znakomite samopoczucie i gubienie zbędnych kilogramów bez obawy o efekt jojo.
Nowoczesny rynek podsuwa nam rozwiązania doskonałe, spełniające indywidualne potrzeby, od nas jednak zależy czy wykorzystamy je w naszym życiu.

1 thoughts on “Nienaganna figura bez wielogodzinnych ćwiczeń?

  1. Studio Naturalne Terapie sty 6,2015 14:51

    Platforma wibracyjna Schumanna- zdrowy biomasaż
    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy studio naturalne terapie w Krakowie, zaprezentowaną na stronie internetowej.

    Platforma wibracyjna Schumanna jest urządzeniem przeznaczonym do nowoczesnego biomasażu. Dzięki zintegrowanym impulsom drgań pozytywnie wpływa na układ mięśniowy, nerwowy i limfatyczny.

    Więcej informacji pod numerem telefonu 505-034-734, Studio NATURALNE TERAPIE, ul. Kobierzyńska 117A, Kraków

Dodaj komentarz