Ochrona tapicerki – pokrowce samochodowe

pokrowce samochodowe

W jaki sposób chronić materiał na naszych fotelach?

Przebieg samochodu bardzo często ocenia się nie tylko po zużyciu elementów eksploatacyjnych i jego podstawowych podzespołów, ale przede wszystkim poprzez zużycie wnętrza i stopień zniszczenia tapicerki. Wbrew pozorom to właśnie wygląd środka samochodu zapewnia nam nie tylko odpowiedni komfort podróżowania, ale również gwarantuje nam późniejszą szybką sprzedaż pojazdu w odpowiednich pieniądzach. Jak zatem zadbać o wygląd tapicerki w naszym samochodzie?

Jakie rozwiązanie?

Najlepszym rozwiązaniem są specjalistyczne pokrowce na siedzenia samochodowe, które nie tylko uchronią oryginalną tapicerkę przed wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, ale również przed jej wytarciem i późniejszą wizytą u tapicera samochodowego.

pokrowce samochodowe

Jak wybrać pokrowce samochodowe?

Jak jednak wybrać dobre pokrowce na fotele samochodowe? Musimy pamiętać przede wszystkim o tym, że pokrowce samochodowe dostaniemy w dwóch wersjach – jako pokrowce uniwersalne oraz dedykowane do konkretnego modelu samochodu. O ile zaletą pierwszego rozwiązania jest niska cena zakupu o tyle jakość wykonania powyższych oraz dopasowanie do konkretnych foteli samochodowych może pozostawiać wiele do życzenia. Znacznie lepszym rozwiązaniem są dedykowane pokrowce samochodowe, które posłużą nam znacznie dłużej, a jednocześnie mogą być ozdobą wnętrza naszego pojazdu i sprawić, że będzie ono wyglądało zupełnie inaczej!

 

Obejrzyj jak prawidłowo założyć pokrowiec w samochodzie – www.youtube.com/watch?v=tZG8N8MaSOI

Dodaj komentarz