Laseroterapia w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna to dziedzina nauki, która w sposób szczególny przyczynia się do ochrony skóry. Wśród wielu metod, dzięki którym może ona cieszyć się zdrowiem oraz zachowywać jędrność i dobrą kondycję są zabiegi usuwania naczynek V-Laserem, oraz Karboksyterapia. Poniższy artykuł kompleksowo charakteryzuje te metody oraz dostarcza  najważniejszych informacji, które pozwalają świadomie myśleć o zdrowiu swojej skóry i wybierać odpowiednie techniki jej leczenie. 

Kobieta po zabiegu laseroterapii w klinice Genesis

Rozwiązanie problemu naczynek

Najnowocześniejszą metodą, która wchodzi w skład kompleksowego systemu oczyszczania skóry twarzy jest technika V-Laser. Jej zaawansowanie technologiczne sprawia, że zdobywa uznanie na całym świecie. Stworzona została przez zespół wybitnych specjalistów, którzy w swojej pracy umiejętnie połączyli wiedzę teoretyczną z doświadczeniem zdobywanym empirycznie. Stworzona metoda jest więc holistycznym programem służącym przeciwdziałaniu i hamowaniu negatywnych procesów występujących na skórze. Uwzględnić można tu dolegliwości takie jak zmiany rumieniowe, przebarwienia, naczynka, pajączki oraz ciałka rubinowe i trądzik.

Zalety metody V-Laser

Pod linkiem dowiesz się, dlaczego metoda V-Laser Kraków, stosowana w klinice Genesis, jest innowacyjna w porównaniu do innych stosowanych laserów. Siła lasera jest trzykrotnie wyższa od tradycyjnie używanych urządzeń, ten fakt nie wpływa jednak negatywnie na skórę, ponieważ jest na bieżąco chłodzona za pomocą specjalnego szkiełka. Przykład ten dobitnie ukazuje, że komfort pacjenta podczas przeprowadzania zabiegu jest bardzo wysoki. Kolejną zaletą metody jest wysoka skuteczność, ponieważ znacząca poprawa następuje już po przeprowadzeniu pierwszego zabiegu. Warto zaznaczyć jednak, że bardzo poważne dolegliwości mogą wymagać powtórzenia całego procesu w celu wywołania trwałych pozytywnych zmian. 

Karboksyterapia w klinice Genesis

Czym jest karboksyterapia?

Karboksyterapia to niezwykle innowacyjny zabieg, którego istota polega na wprowadzeniu pod skórę pacjenta dwutlenku węgla. Z całą mocą zaznaczyć należy, iż podawany dwutlenek węgla jest w pełni czystym, medycznym gazem, dzięki czemu osoba poddawana zabiegowi posiada gwarancję bezpieczeństwa oraz wydajności zabiegu. Karboksyterapia to technika, dla której najważniejsze jest pobudzenie naturalnych procesów, które nierzadko zostały wyłączone bądź czasowo uśpione w organizmie człowieka. Wpływ na tak negatywny stan rzeczy może mieć wiele czynników, dlatego właściwą diagnozę postawić może tylko wyspecjalizowany lekarz. Najczęściej jednak negatywne zmiany powodowane są starzeniem się, niezdrowym odżywianiem, brakiem aktywności fizycznej bądź wysoce nieprawidłowym stylem życia. Do zabiegu karboksyterapii istnieje wiele wskazań, ale i przeciwwskazań, o których przeczytasz pod linkiem: https://klinikagenesis.pl/zabiegi/laseroterapia/karboksyterapia-julie/ pomoże Ci to we wstępnej decyzji, czy ten zabieg jest rozwiązaniem Twoich problemów.

Efekty karboksyterapii

Dzięki karboksyterapii w znaczący sposób zredukowana zostanie tkanka tłuszczowa jak również rozstępy. Technika ta pomoże pozbyć się wstydliwych blizn oraz cellulitu, dzięki czemu odkrycie pewnych części ciała nie będzie sprawiało już dyskomfortu. Pozytywnie wpływa również na poprawę ogólnej kondycji skóry, a w szczególny sposób przyczynia się do wzrostu jej jędrności. Wystąpienie tych czynników w konsekwencji przekłada się na wygładzenie zmarszczek i młodszy wygląd.

Dodaj komentarz