Jakimi metodami można powiększyć usta?

Większość kobiet chce posiadać atrakcyjne i pełne usta, bowiem są one jednym z atutów, które wpływają na atrakcyjność i pewność siebie. W celu powiększania wizualnie ust, kobiety często stosują specjalne makijaże, jednak nie jest to efekt trwały i efektowny. Nie rozwiązuje on także problemów z niesymetrycznymi wąskimi ustami, które często, powodują wiele kompleksów. Na szczęście z pomocą przychodzą zabiegi, za pomocą których można skutecznie pozbyć się tego problemu. Wszystko to za sprawą medycyny estetycznej, która udostępnia coraz nowsze rozwiązania.

powiększanie ust Gdynia

Kto i kiedy może powiększyć sobie usta?

Zabiegi powiększające usta są skierowane przede wszystkim do kobiet i mężczyzn, którzy nie są zadowoleni z tego, jak ich usta wyglądają. Dzięki różnym metodom powiększania ust można pozbyć się problemu zbyt wąskich warg, dysproporcji między wargami, asymetrii między wargami oraz oznak odwodnienia. Można również zdecydować się na zabiegi, które poprawią kontury, czerwień wargową oraz powiększą objętość ust. Przed zdecydowaniem się na zbieg trzeba jednak udać się na konsultację lekarską, podczas której zostaną wykluczone wszelkie przeciwwskazania i zostanie wybrana, najlepsza metoda zabiegu. Jeśli masz wątpliwości, co do zabiegu powiększania ust, odwiedź stronę Powiększanie ust Gdynia, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje na temat plastyki ust. Na stronie widnieją również dane kontaktowe do doświadczonej kliniki, która od wielu lat z sukcesem przeprowadza tego typu zabiegi.

Plastyka ust Gdynia

Metody powiększania ust

Obecnie dostępnych jest wiele różnych metod powiększania ust. Jedną z nich jest metoda Gull Wing Lip Lift, która trwale powiększającą usta za pomocą technik chirurgicznych. Polega ona na wykonaniu nacięcia, usunięciu kawałka skóry oraz wywinięciu czerwieni wargowej.

Kolejna metoda to Bullhorn Lip Lift, której celem jest podniesienie górnej wargi. W tej technice nacięcie wykonywane jest pod nosem. Jest to rozwiązanie szczególnie polecane osobom, które mają bardzo małą wargę górną.

Następna z metod polega na powiększaniu ust za pomocą własnego tłuszczu. To jeden z popularniejszych zabiegów, który polega na pobraniu tkanki tłuszczowej z wybranego przez pacjenta miejsca, a następnie na wstrzyknięciu jej w usta.

Ostatnia z polecanych i popularniejszych technik polega na powiększaniu ust za pomocą kwasu hialuronowego. W tej metodzie wstrzykuje się odpowiednią ilość kwasu w usta, jednak efekt nie jest trwały, dlatego trzeba powtarzać zabieg średnio co 9-12 miesięcy.

Dodaj komentarz