Jak dbać o rower?

serwis rowerowy MokotówW kilku słowach o dwóch kółkach

Pierwszy prototyp roweru został przedstawiony w 1790 roku. 
Obecnie na rynku istnieje wiele odmian tych jednośladów. Mogą być miejskie, górskie, turystyczne, przełajowe i inne specjalistyczne. Mogą być zarówno środkiem codziennego transportu, w drodze do szkoły czy do pracy, a dla niektórych sposobem na spędzanie wolnych chwil czy weekendów. Wielu ludzi decydują się na wyjazd na wakacje, jako środek transportu używa właśnie roweru.

Ważną rolę odgrywa rower jako narzędzie treningowe

Pozwala odzyskać  formę, trening na nim poprawia kondycję. Przed każdym sezonem warto poświęcić trochę czasu na przegląd roweru i konserwacje. Kupując rower dobrze jest sprawdzić czy punkt, gdzie dokonujemy zakupu posiada własny serwis rowerowy. Szybkie serwisowanie roweru jest o tyle istotne, że w razie jakiegoś wypadku można natychmiast oddać go do serwisu, zanim usterka zostanie pogłębiona.

serwis rowerowy Mokotów

Serwis roweru powinien być szybki i profesjonalny

Te najlepsze oferują ekipę profesjonalistów, którzy są w stanie naprawić każdy typ roweru i każdą usterkę w ciągu 24 godzin. Przy regularnym korzystaniu z roweru najlepiej jest poddać go przeglądowi kilka razy w roku. Pora jest indywidualna dla każdego użytkownika, ale najkorzystniej jest oddać go do serwisowania pod koniec sezonu. Wiele firm oferuje wtedy nie dość, że bardzo krótki czas oczekiwania, to jeszcze specjalne upusty cenowe.
Obowiązkowa jest także konserwacja przed zimą, zapobiega to korozji.

Pomoc w opracowaniu www.jrconceptbikes.pl (serwis rowerowy Mokotów)

Dodaj komentarz