5 pomysłów na plenerową sesję ślubną 1

Ślub to dla wielu osób najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Całej ceremonii towarzyszy wiele wspaniałych wspomnień i przeżyć, które warto uwiecznić na zdjęciach. Z tego względu tak wiele osób decyduje się wynająć fotografa na swoje wesele oraz ślub. W ostatnim czasie coraz modniejsze stały się sesje ślubne, wykonywane na świeżym powietrzu w wyjątkowych miejscach. Jeżeli chcesz zorganizować właśnie taką sesję ślubną, a nie masz pomysłu, gdzie można byłoby to zrobić, to w tym artykule przedstawimy kilka pomysłów.

trójmiasto fotograf ślubny

Pustynia Błędowska

Bardzo popularnym miejscem wśród fotografów wykonujących sesje ślubne jest Pustynia Błędowska. Jest to niezwykle magiczne miejsce, które swoim unikatowym krajobrazem przyciąga wielu turystów. Szczególnie piękne wychodzą na tym terenie zdjęcia podczas zachodzącego słońca. Teren ten jest dość różnorodny, dlatego daje naprawdę masę różnych możliwości podczas sesji ślubnej w plenerze. Wystarczy jedynie trochę pochodzić, a na pewno znajdziecie mnóstwo niesamowitych miejsc.

Sesja nad jeziorem

Kolejną propozycją na zorganizowanie plenerowej sesji ślubnej, będzie wybranie się nad jezioro. W Polsce mamy praktycznie w każdym regionie piękne jeziora, które mogą stać się idealnym tłem podczas sesji. Szczególnie warte uwagi są jeziora położone w górach takie jak Morskie Oko. Wybierając właśnie takie miejsce, na swoją sesję mamy pewność, że efekty będą naprawdę piorunujące.

Sesja ślubna w pałacu

Alternatywą dla wcześniej podanych miejsc na sesję ślubną może okazać się teren starego pałacu lub willi. Tego typu zlecenia realizował Fotograf ślubny EnRoute Gdańsk, dlatego to właśnie z jego usług, warto skorzystać decydując się na tego typu sesję. Tak się składa, że w Polsce takich obiektów mamy naprawdę mnóstwo. Mogą one okazać się idealnym tłem na właśnie nasze zdjęcia ślubne. Połączenie dawnego stylu z dzisiejszą technologom fotograficzną daje spore możliwości. Dodatkowo w okolicy takich miejsc często znajduje się piękny ogród lub park, który również może zostać wykorzystany.

Sesja ślubna w Gdańsku

Gdańsk i jego okolice to przepiękne historyczne miejsce, które potrafi zaskoczyć pod wieloma względami. Właśnie dlatego wiele par młodych decyduje się na sesje w tych okolicach. Szczególnie polecanymi miejscami, które wymienione zostały we wpisie: https://enroutephotography.eu/wesele-w-stylu-glamour-5-najlepszych-miejsc-w-gdansku-i-oko są: Restauracja w Pałacu Opatów w Oliwie oraz Grand Hotel w Sopocie. Obydwa te miejsca cechują się przepiękną, historyczną architekturą. Warto również sprawdzić możliwość wykonania sesji glamour w Kryształowym Dworku, która dobrze wpisuje się w dzisiejsze trendy.

Sesja w plenerze miejskim

Nie zawsze na sesję plenerową trzeba wybierać obszary tętniące naturą. Bardzo ciekawe efekty dają również sesje przeprowadzane w plenerze miejskim. Szczególnie stare części miast takich jak Łódź lub Katowice nadają się do przeprowadzenia sesji ślubnej. Opuszczone fabryki, dworce i inne budynki świetnie wpisują się w dzisiejszą modę, dlatego warto również rozważyć tę opcję.

1 thoughts on “5 pomysłów na plenerową sesję ślubną

  1. Damiana gru 13,2023 11:02

    Każdej znajomej polecam skorzystać z https://enroutephotography.eu/oferta/sesje-rodzinne-i-ciazowe, bo brałam udział w sesji rodzinnej zorganizowanej właśnie nad jeziorem, w plenerze. Przy okazji brania udziału w sesji, poznałam też nowe przepiękne miejsce, całkiem niedaleko mojego miejsca zamieszkania i teraz wybieram się tam na długie spacery.

Dodaj komentarz